Komunikat o powołaniu Federacji Mediów Niezależnych
3 listopada 2011r. spotkali się w Warszawie przedstawiciele różnych przedsięwzięć medialnych i postanowili powołać Federację Mediów Niezależnych. W tym celu zdecydowano zorganizować na
Oświadczenie z dnia 3 listopada 2011 roku na temat Narodowego Marszu Niepodległości
Zarząd Stowarzyszenia Polska Jest Najważniejsza na posiedzeniu w dniu 3 listopada podjął jednomyślnie uchwałę o poparciu dla Narodowego Marszu Niepodległości - manifestacji przywiązania do suwerennego państwa polskiego i
Potrzeba przywództwa
Niewątpliwie są pilniejsze wyzwania, niż reforma wyborcza w tej chwili. Katastrofa demograficzna, kryzys gospodarczy, obrona suwerenności państwowej przed federalizacją Unii, czy niewydolność wymiaru sprawiedliwości. Te i inne wyzwania nie mogą








